ZONGULDAK ÇAYCUMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz ilçemize bağlı okullarımızı ziyaret etti.

Sayın Valimiz ilçemize bağlı okullarımızı ziyaret etti.

Zonguldak Valisi Sayın Ahmet ÇINAR, Çaycuma İlçesi ve Nebioğlu Beldesi’nde bazı okullarımıza ziyaret gerçekleştirdi. Vali Sayın ÇINAR beraberinde, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Gökhan İNAN, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin TURANLI, Zonguldak Askerlik Şubesi Başkanı Yüzbaşı Ayhan KAFALI, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep DEMİRTAŞ, Çaycuma Kaymakamımız Serkan KEÇELİ, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut ÖZBEK, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Selçuk ÖZEN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ÖZDEMİR, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Coşkun ULUTAŞ ile birlikte Nebioğlu’nda bu yıl eğitim öğretime açılan Şehit Sacit Olcay Kabaklıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Vali Sayın Ahmet ÇINAR Okul Müdürü Tekin VERİM’den okulun ihtiyaçları, eğitimi ve projeleri hakkında bilgi aldı. En önemli projelerinin üretim olduğunu belirten Verim; “Okulumuzda 3 alan bulunmaktadır. 78 tane 9. sınıf, 30 tane 10. sınıf öğrencimiz var. Tarım ve laboratuvar hizmetlerimiz oluştu. Bir Ziraat Mühendisimiz var. Okulumuzda 30 öğrenci pansiyonda kalıyor. Zaten pansiyon öncelikler arasında. Spor sahalarımızda bir sıkıntı yok. Asıl amacımız olan üretimi yapmak istiyoruz. Bu anlamda büyük destek alıyoruz. Bunun için gerekli olan bir sera sözünü Sayın Kaymakamımızdan aldık. Okulun arazisi var orayı da uygulama bahçesi yapmayı düşünüyoruz. Üretimi gerçekleştirip okulumuza bir döner sermaye kurarak bu sayede ürettiklerini satıp, üreten bir gençlik olduklarını öğrencilerimize göstermek istiyoruz” diye konuştu.

          Çaycuma Belediye Sosyal Tesisleri içindeki Hayriye Hayrullah Saki Anaokulunu ziyaret eden Vali Sayın Ahmet ÇINAR, okulun kurucusu hayırsever emekli öğretmen Hayrullah SAKİ ile eğitim üzerine uzun bir sohbet gerçekleştirerek Okul Müdürü Özlem BOŞNAK eşliğinde sınıfları gezdi. Sevgi Evlerini de ziyaret eden ÇINAR, burada kalan öğrencilerin el becerilerinden oluşan sergiyi gezdi. Vali Sayın Ahmet ÇINAR; son olarak Çaycuma Barbaros Kutlutaş Ortaokulu’na ziyaret gerçekleştirdi.

11-12-201711-12-201711-12-201711-12-201711-12-201711-12-201711-12-2017

Hükümet Konağı. Kat 2 Çaycuma / Zonguldak - 0 (372) 615 10 26 615 50 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.