ZONGULDAK ÇAYCUMA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Bot Yardımı Yapıldı

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Bot Yardımı Yapıldı

Çaycuma TSO ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile ilçe ve köy okullarında eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere bot yardımı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ÖZDEMİR, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Rıfat SARSIK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Muhamet ATLI ve Cengiz YILMAZ, TSO Genel Sekreteri Alper PÜREN, Şehit Hasan Yağlı İlkokulu Müdürü Bekir ÜSTÜNALP ve Gemiciler Ortaokulu Müdürü Hüsamettin BAYLAN’a botları teslim etti.

Eğitime katkılarından dolayı Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkan ve yönetimine teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet ÖZDEMİR; “Ticaret odamızın eğitime katkıları her geçen yıl artarak devam ediyor. Bu yıl da ihtiyaç sahibi öğrencileri unutmadılar. Odanın desteğini hep gördük, görmeye de devam edeceğiz” diye konuştu.

            Çaycuma TSO Başkanı Rıfat SARSIK; “Her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin tespiti ve yardımların ulaştırılması konusunda titiz bir çalışma yaparak 750 öğrencimize kışı sıcak geçirmelerini sağlayacak bot hediye ettik. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği, Oda Meclisi ve Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarımızın çabası ile yaptığımız bu çalışmamız devam edecek. Çaycuma TSO olarak eğitim yardımlarımızı TOBB desteğiyle her yıl yapmakla geleneksel hale getirdik” dedi.

14-12-201714-12-201714-12-201714-12-2017

Hükümet Konağı. Kat 2 Çaycuma / Zonguldak - 0 (372) 615 10 26 615 50 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.